Your Logo

Úvodní stránka » Často kladené otázky

Často kladené otázky

Kolik bude projekt školu stát peněz?

Provoz Pitítka ve škole je hrazen partnerem projektu. Náklady školy jsou jen na přípravu místa pro umístění pitítka, voda, která je přivedena z vodovodního řádu (cena 1litru vody - cca 5 haléřů) a výměna filtru 1x za 6 měsíců cena je 1.070 Kč plus zákonné DPH.

Jaká je údržba Pitítka?

Pitítko je navrženo tak aby údržba byla co nejjednodušší. Provozní údržba spočívá ve vylévaní odkapní misky a čištění nerezových částí od "sanitru", ketrý zanechává vysušená voda. Dále je potřebná výměna filtru: 1x za půl roku. Filtr bude zaslán na adresu zodpovědné osoby ve škole přepravní službou a ta filtr vymění (jedná se jen o odšroubování starého a našroubování nového. Zodpovědná osoba bude proškolena.

Do čeho se voda stáčí?

Žáci mají možnost si vodu stáčet do vlastních malých PET lahví. Případně se z pitítka rovnou napít. Kelímky v rámci projektu nedodáváme, domníváme se, že kelímky nejsou v souladu s ochranou životního prostředí, tj. ani pitítko není vybaveno žádným držákem na kelímky.

Co v případě poruchy nebo poškození pitítka?

V případě poruchy nebo poškození Pitítka bude zodpovědná osoba ze strany školy kontaktovat provozovatele projektu a ten zajistí opravu Pitítka v co nejrychlejší době.

Kdo je výrobce Pitítka?

Pitítko je vyráběno v České republice předním výrobcem v oblasti chladící a výčepní techniky. Výhody: kvalita, dostupnost servisu i náhradních dílů.

Co v případě když pitítko vyteče a způsobí škodu na majetku školy

Zařízení je vybaveno systémem AQUASTOP, tj. při zaplnění odkapní misky se přístroj automaticky vypne a tak dojde k zabránění skod. Ale přesto je provozovatel projektu pojištěn proti škodě způsobené provozem zařízení třetí osobě do částky 2.500.000 Kč.

Projekt voda-zdarma.cz na McDonalds cup 2010

Projekt voda-zdarma.cz se účastní na 12. ročníku McDonalds Cup.

VEOLIA VODA se stala partnerem projektu

Společnost VEOLIA VODA Česká republika, a.s. se stala partnerem projektu.

Produktový list

Základní informace o projektu VODA-ZDARMA.CZ do škol Stáhněte si základní informace o projektu (formát pdf, velikost 200 kB) Stáhnout

info@hkplus.cz